Švenčių atributika ir dekoracijos

Gimtadienis? Vestuvės? O gal Kalėdos ar Valentino diena?

Ach, ir vėl šventės užklupo netikėtai… Atrodo, visi mintinai žinome, kad roges reikia ruošti vasarą, bet kaskart susizgrimbame, jog laiko iki šventės liko per mažai, o švenčių atributika ir dekoracijos privalo būti tobulos.

Tūza ir Taraila – švenčių atributika ir dekoracijos, tai – mes, kurie visada pasirengę Jums padėti, nes suprantame, kaip svarbu išpildyti vaikų fantazijas, surengiant išsvajotą gimtadienio šventę, ar jaustis užtikrintiems, jog po daugelio metų vestuvių bei krikštynų fotografijos nepridarys gėdos.

Švenčių atributika ir dekoracijos nuo šiol pasiekiamos ranka – greitas prekių pristatymas garantuotas. Užsisakykite jau dabar ir su džiaugsmu laukite artėjančios šventės.

Platus kokybiškų prekių asortimentas pritaikytas kiekvieno skoniui – galite komponuoti šventės detales patys arba rinktis iš paruoštų teminių rinkinių už išties draugišką kainą. Užsisakius šventinės atributikos ir dekoracijų už 25€ ar daugiau, pristatymas – NEMOKAMAS.

Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje bei susikurkite sau tobulą šventę su Tūza ir Taraila – švenčių atributika ir dekoracijos


„Kuo daugiau šventi ir myli savo gyvenimą, tuo daugiau jame yra ką švęsti ir ką mylėti.“, -  Oprah Winfrey.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų šventinės atributikos ir dekoracijų asortimentą pardavimui ir nuomai. Tikimės, jog Jūsų šventė bus gražiausiai papuošta ir pati nuostabiausia!